mobil menu
ara

Eski polis memuru intihar etti.

Eski polis memuru intihar etti.

Olay, sabah saat 05.00 sıralarında Çumra, İzzetbey Mahallesi Gazi Caddesi’nde meydana geldi. 43 yaşındaki Abdülgaffar Dağlı, kaldırımda başına tabancayı dayadı. Durumu fark eden çevredekiler Abdülgaffar Dağlı’yı ikna etmeye çalıştı. Ancak, Abdülgaffar Dağlı tetiğe basıp tabancayı ateşledi. Kanlar içinde yere yığılan Abdülgaffar Dağlı çağrılan sağlık görevlilerinin müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.  Abdülgaffar Dağlı’nın cansız bedeni otopsi için Çumra Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

“MHP ADAY GÖSTERMEZSE KENDİMİ ÖLDÜRECEĞİM” DEDİ BAHÇELİ’YE NOT BIRAKTI!

Dağlı’nın tetiğe basmadan önce MHP’den Çumra Belediye Başkan adayı olan eski belediye başkanı Yusuf Erdem için “Babam Yusuf’u aday göstermediler, kendimi öldüreceğim” dediği öğrenildi. Dağlı’nın üzerinden Devlet Bahçeli’ye iletilmek üzere bir notun da bulunduğu iddia edildi.

tarih icon 22/02/2019
okuna sayısı icon 1820 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]