mobil menu
ara

E-devlet soyacağı bulma

E-devlet soyacağı bulma E-devlet üzerinden yayına alının soy ağacı uygulaması oldukça ses getirdi. Her vatandaş siteye hücum etti soy bilgilerini öğrenmek için. ilk günlerde yoğunluktan site çöktü ve bir kaç gün kapatılmak zorunda kaldı. Şimdi e-devlet üzerinden soyagaci bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sistem anlık olarak değil de sizden talep alıyor ve en kısa sürede hazır olduğunda size bilgi veriyor.

Soyağacı bulma için, bilgilerinizi, www.turkiye.gov.tr adresinden nüfus işlemleri alt-üst soy bilgileri bölümden yapabilirsiniz.

Siber güvenlik yetkilileri soy bilgilerinin internette paylaşılması konusunda uyarılar yapıyor. Lütfen bu konuda dikkatli olunuz.
tarih icon 17/02/2018
okuna sayısı icon 2829 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]