mobil menu
ara

Çumra'nın hava durumu

Çumra Meteoroloji den edindiğimi bilgiye göre bölgemiz, Çumra’ya yağmur geliyor. İç Anadolu bölgesinin tamamına yakını önümüzdeki üç gün de yağışlı olması bekleniyor. Bugün itibari ile ege bölgelerimizde beklenen şiddetli yağmurların bugünden sonra iç Anadolu’ya kayması bekleniyor. Karaman da da yağmur bekleniyor.

Çumra hava durumu, özellikle cuma, cumartesi ve pazar günü yağmur olasılığının yüksek olduğu görülmektedir. Çumra da çiftçilik ile uğraşan vatandaşlarımızla yaptığımız sohbetlerde yağmuru bekledikleri, ekinler için bu yağmurların ne kadar önemli olduğunu söylemektedirler.

Kaynak: Çumra hava durumu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü
tarih icon 09/03/2017
okuna sayısı icon 2747 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]