mobil menu
ara

Çumra'da kardeş cinayeti

Çumra Çumra ilçesi İzzetbey Mahallesi'nde Harun Karagöz ve kardeşi Lokman Karagöz arasında başlayan çatışma silahlı kavgaya döndü. Olayın ardından çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.
Kardeşi Harun Karagöz tarafından silahla vurulduğu anlaşılan Lokman Karagöz sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Çumra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kardeş cinayeti Çumra

Alınan bilgiye göre Lokman Karagöz ile kardeşi Harun Karagöz arasında miras yüzünden tartışma çıktı. Çıkan tartışma kısa sürede büyüyerek silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada Harun Karagöz, kardeşi Lokman Karagöz'ü silahla yaraladı. 
İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralı Lokman Karagöz, sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan ilk müdahalesinin ardından Çumra Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.  Lokman Karagöz, yapılan tüm müdahalelere rağmen hastanede hayatını kaybetti.
Harun Karagöz, suç aleti tüfekle beraber Çumra'da yakalanarak gözaltına alındı.
 
tarih icon 07/11/2022
okuna sayısı icon 940 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL