mobil menu
ara

Çumra hava durumu son dakika

Çumra hava durumu son dakika Meteoroloji Genel Müdürlüğü bu hafta sürekli hava soğukları ile ilgili bilgilendirme yapıyor. Önümüzde ki günlerde çok soğuk bir hava dalgası beklendiği bildiriliyor. Balkanlardan gelen soğuk havanın yutdumuzun büyük bir bölümünü etkilemesi bekleniyor. Konya, çumrada hava sıcaklıklarının -10 derecelere geleceği tahmin ediliyor.

Önceki yıllarda yağan kar yağışları gibi fazla kar yağışı bekleniyor. Çumra'mızda inşallah bu fotoğraflardaki gibi karlar görmeyi diliyoruz. Yapılan son tahminlere göre çumra ya salı ve çarşamba günü kar geleceği gözleniyor. Hadi inşallah hayırlısı ile :)

Çumra 5 günlük hava durumu

çumra hava durumu son dakika
tarih icon 13/02/2021
okuna sayısı icon 2319 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL