mobil menu
ara

Çumra devlet hastanesine ek bina

Çumra devlet hastanesine ek bina Devlet hastanesine ek bina yapılıyor. Çumra Devlet Hastanesi nin yanı başına yapılacak olan ek bina ile ilgili toplantı yapıldı. Çumra'nın siyasi parti ilçe başkanları, meclis üyeleri, STK temsilcileri, hastane yönetimi, muhtarlar ve oda başkanları toplantıya katıldı.

Hastane Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından organize edilen toplantıda, bodrum katıyla birlikte 4 katlı olarak planlanan ve içerisinde diyaliz ve diş sağlığı merkezi olacak şekilde hizmet verecek ek binanın kısa zaman da yapılması için destek verilmesi istendi.

Çumra Devlet hastenesine ek bina yapılıyor.

Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, yaptığı açıklamada, "Çumra'nın sağlık alanında kalite standartlarını arttırmak, halkımızın gereken hizmeti alması ve ihtiyaçlarının karşılanması yönünde verimli bir toplantı gerçekleştirdik. 'Biz birlikte Çumra'yız' şiarı ile hareket ettiğimiz bugünde tüm katılımcılarımıza, Çumra'mız adına çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
Kaynak: AA
tarih icon 07.06.2021
okuna sayısı icon 125 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]