mobil menu
ara

Çumra da seyahat için yeni duyuru

Çumra da seyahat için yeni duyuru Konya Dışına seyahat edeceklerin dikkatine! Çumra Seyahat İzni Kurulu tarafından yapılan duyuruda il dışı seyahat izinlerinin manuel olarak girilip ıslak imzalı çıktısı alınması kaldırılmıştır.

Bundan sonra e-devlet sisteminden İçişleri bakanlığının e-başvuru modülünden başvuru yapılacak veya ALO 199’u arayarak izin için talep oluşturulacaktır. Sistem üzerinden oluşturulan talepler incelenerek geçerli talepler onaylanacak, geçersiz talepler reddedilecektir. Sisteme belge yüklenmesi gerekiyorsa vatandaşa gelen kısa mesajdaki linke tıklanarak belge yüklemesi yapılacaktır.

Vatandaşlarımızın Merkez Atatürk Ortaokuluna gelmeden cep telefonlarına gelecek seyahat onay metni ile seyahat etmeleri mümkündür. Polis kontrol noktalarından onay mesajını göstermeniz yeterli olacaktır.


E-devlet üzerinden Seyahat izni için tıklayınız.
tarih icon 14/05/2020
okuna sayısı icon 1190 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]