mobil menu
ara

Çumra da araçta tabanca ile vurulmuş

Çumra da araçta tabanca ile vurulmuş Dört çocukları olan Fadime ve Mehmet Dağlı çifti, otomobillerin de tabancayla vurulmuş olarak ölü bulundular. Jandarma, olayla ilgili inceleme başlattı. Çumra ilçesi Dedemoğlu Mahallesi 77422 Sokak'ta yaşandı olay. Sanayi bölgesine yakın bir alanda bulunan 42 J 5415 plakalı aracın yanında kanlar içindeki birisini görenler hemen jandarmaya haber vermiş. Olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri, sevk edildi. araçtaki Mehmet Dağlı ile eşi Fadime Dağlı'nın tabancayla vurulmaları sonucu öldüğünü belirledi. Bölgede inceleme yapan jandarma, olayda kullanılan tabancayı araçta buldu. Jandarma ekipleri, Mehmet Dağlı'nın, Fadime Dağlı ile araçla ilçe dışındaki boş araziye geldiği, Mehmet Dağlı'nın önce eşini vurup ardından intihar ettiği ihtimali üzerinde duruyor.

İncelemelerin ardından 4 çocukları bulunan Dağlı çiftinin cansız bedenleri, otopsi için Konya Şehir Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.
tarih icon 22/11/2022
okuna sayısı icon 435 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL