mobil menu
ara

Çumra Türkmenkarahüyük de şükür yemeği

Çumra Türkmenkarahüyük de şükür yemeği Bu yıl Çumra'da, yağışlar açından bereketli geçen kış sezonunun ardından, Çumra Türkmenkarahüyük de şükür yemeği düzenlendi. Çumralılar, Türkmenkarahüyük Mahallesi'nde bir araya gelerek, yağışlı sezonun bereketli geçmesi dolayısıyla şükür yemeği verdi. 
Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, bu yıl yağışların bol olmasından dolayı böyle bir program düzenlediklerini ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyledi.

Programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Oğuz, "Yoğun geçen kış şartlarında bu mahallemizde afet de oldu sel de oldu ama bugün herkesin dua ettiği bir programdayız. Mevla dualarımızı kabul etsin." dedi.

tarih icon 26/04/2017
okuna sayısı icon 2215 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]