mobil menu
ara

Çumra Ortaokullar arası Bilgi Yarışması Sonuçlandı

Çumra Ortaokullar arası Bilgi Yarışması Sonuçlandı Çumra Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Medeniyet Okulu Projesi kapsamında düzenlenen Çumra Ortaokullar arası Bilgi Yarışması sonuçlandı. 
İlçede bulunan 31 ortaokulun kurdukları takımlarla katıldığı yarışma, Çumra Belediyesi Düğün ve Konferans Salonun da yapıldı. 

Merkez Atatürk Ortaokulu takımının birinci olduğu yarışmada, Abdullah Tenekeci Ortaokulu ekibi ikinci, Alemdar Ortaokulu ekibi de üçüncülüğü elde etti. 

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, ödül töreninde yaptığı konuşmada, öğrenciler için yapılacak tüm projeleri sonuna kadar destekleyeceğini belirterek, "Bu kardeşlerimizi yetiştiren aileleri ve öğretmenleri var. Allah onlardan razı olsun." dedi. 

Yarışmada dereceye girenlere ödülleri ilçe protokolü tarafından verildi.
tarih icon 07/02/2017
okuna sayısı icon 2583 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]