mobil menu
ara

Çocuk gözü ile pandemi resim yarışması sonuçları, çumra

Çocuk gözü ile pandemi resim yarışması sonuçları, çumra Çumra Belediyesi çocuklar için, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde insanların değişen yaşam tarzlarının görsel sanatlar yoluyla ifade edileceği " Çocuk Gözüyle Pandemide Resim Yarışmasında" dereceye girenlere ödülleri verildi.

Pandemi döneminde farkındalık oluşturmak adına Çumra Belediyesi ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği düzenlenen  Çumra 'da " Çocuk Gözüyle Pandemide Resim Yarışması" etkinliğinde dereceye girenlere ödüllerini Çumra Belediye Başkanı Recep Candan verdi. 
Yarışmada değerlendirmeler sonucunda birinciliği Münevver Çakmak, ikinciliği  Semanur Özbay ve üçüncülüğü ise  Rukiye Simge Yulafçı aldı. 

Yarışmada ödül olarak birinciye bisiklet, ikinciye tablet ve üçüncüyede 250 liralık hediye çeki verildi. Ayrıca dereceye girenlerin dışında beğenilen fotoğrafların sahiplerinede akıllı bileklik hediye edildi.
 
Recep Candan; " Minik elleri ve  usta kalemleri ile pandemi dönemini hikayelerle resimlerine yansıtarak yarışmamıza katkı sunan yavrularımızı tebrik ediyorum. Böylesine zor bir dönemde; hem belediyemizin, hem sağlık çalışanlarının ve hem de diğer kamu çalışanlarının salgınla mücadelesini çocuk masumiyeti ve hayal gücü ile yoğurarak bizlere sundular. Salgın nedeni ile evde kalan çocuklarımıza da bu yarışma bir nebze moral oldu. Katkılarından ve heyecanlarından dolayı sevgili çocuklarımıza, ailelerine  ve yarışmamızda görev alan hocalarımıza  çok teşekkür ediyorum." diye konuştu. 
tarih icon 13.04.2021
okuna sayısı icon 246 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]