mobil menu
ara

Başbakan Yıldırım: Çiftçilerin Borçlarını 5 Yıl Yapılandıracağız

Başbakan Yıldırım: Çiftçilerin Borçlarını 5 Yıl Yapılandıracağız Başbakan Binali Yıldırım, partisinin grup toplantısında konuştu. Ekonomik gelişmelere de değinen Binali Yıldırım, "Tarım kesiminin Ziraat Bankası'na olan borcunu 5 yıl yapılandıracağız" dedi.

"BİR MİLYARA YAKIN BORCU YAPILANDIRACAĞIZ" 
Başbakan Yıldırımın konuşmasından satır başları şöyle; Ekonomideki gelişmelerle ilgili anında tedbir alıyoruz, mali disiplinden asla taviz vermiyoruz. Reel sektörü desteklemeye de devam edeceğiz. Ekonomi Koordinasyon Kurulunda aldığımız kararları bire bir uyguluyoruz. Tarım kesiminin Ziraat Bankası'na olan bir milyara yakın olan borçlarını yeniden yapılandırıyoruz. 

"EKONOMİDE AYAK BAĞLARINDAN KURTULACAĞIZ"  
Döviz kurları hareketlendi, kıyamet koparıldı. Şimdi yüzde 8'lik aşağıya doğru bir iniş var. Felaket tellallarının sesi çıkmıyor. Dövizdeki oynaklık geçicidir. 2017 baharından itibaren Türkiye her alanda şaha kalkmaya devam edecek. Yazla birlikte ekonomide de demokrasi de de ülkemizin ayak bağlarının hepsinden kurtulacağız.
tarih icon 14/02/2017
okuna sayısı icon 1991 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]