mobil menu
ara

Bahar Kalkanı Harekatı’na destek

Bahar Kalkanı Harekatı’na destek Kredi ve Yurtlar Kurumuna (KYK) ait yurtta kalan üniversite öğrencileri ve Çumra Gençlik Merkezi mensupları, Türk Silahlı Kuvvetlerinin başlattığı Bahar Kalkanı Harekatı’na Destek vermek amacıyla etkinlik düzenleyerek tek yürek oldu.


Bahar Kalkanı Harekatı’na destek vermek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumunu Yurt Müdürlüğü ve Çumra Gençlik Merkezinden öğrenciler, çalışanlar ve gönüllülerin katıldığı etkinlik düzenlendi. Etkinlikte, yurt bahçesinde öğrenciler ve çalışanlar ile gönüllüler telefonların ışığı birlikte Türk Bayrağı açtı, İstiklal Marşı okundu. 

Etkinlikle ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımda da,
 "Aklımız, kalbimiz her an Mehmetçiklerde.
   Rabbim, yar ve yardımcıları olsun. 
   Biz bu ülkenin gençleri olarak her zaman 
   Mehmetçiklerimizin yanındayız. 
   Kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan 
  tüm şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyoruz" denildi.
tarih icon 06/03/2020
okuna sayısı icon 996 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]