mobil menu
ara

Atiker Konyaspor Galatasaray maçına hakem Mete Kalkavan damga vurdu

Atiker Konyaspor Galatasaray maçına hakem Mete Kalkavan damga vurdu Atiker Konyaspor'un  evinde Galatassaray'a 1-0 yenildiği maça hakem Mete Kalkavan damga vurdu. Maçta Konyasporlu futbolcular için kolay kart gösteren Mete Kalkavan aynı cesareti Galatasaraylı  futbolcular için gösteremedi.
Maçın 71. dakikasında Ali Çamdalı'na itirazdan peşpeşe iki sarı kart göstererek kırmızı kartla oyun dışı bırakan Kalkavan'a tepki yağdı.  Taraftarlar, "Futbolun katilleri Türk hakemleri", "Mete gol gol gol" şeklinde tezahürat yaptı. Konyaspor kenar yönetimi de hakemin kırmızı kartından sonra büyük tepki gösterdi.
Konyaspor, karşısında pozisyon bulmakta zorlanan ve nerdeyse yakaldığı tek pozisyonda golü bularak öne geçen Galatasaray, bu kırmızı kart sonrası büyük ölçüde rahatladı. Kalan dakikalarda maç boyunca bulamadığı pozisyonları da bulma şansı yakaladı.
tarih icon 15/01/2017
okuna sayısı icon 2515 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]