mobil menu
ara

Aracına aldığı kişi kalbinden bıçakladı

Aracına aldığı kişi kalbinden bıçakladı Konya'da Taksici aracına aldığı ve tanıdığı kişiyi aracından indirmek isterken tartışmaya başlayan kişi tarafından kalbinden bıçaklandı.

Konya'da taksici aracına aldığı ve tanıdığı belirtilen kişinin aracından inmesi tartışmaya başlaması sonucu tartışma çıktı. Taksicinin kendisini korumak için bulundurduğu bıçağı alan şahıs taksi şoförünü kalbinden bıçakladı.

Olay Meram ilçesi Çaybaşı caddesi paşalı köprü kavşağında saat 01.00 sıralarında meydana geldi. Mustafa Kıyak (40) 42 TT 827 plakalı aracına kimliği henüz belirlenemeyen tanıdığı bir kişiyi müşteri olarak aracına aldı. Taksi şoförü Mustafa Kıyak bir süre sonra aracından indirmek istediği şahısla tartışmaya başladı. Aracından inmek istemeyen şahsı, ikna etmeye çalışan taksi şoförü sinirlenen şahıs aşağıya indi. Taksi şoförünün kendisini korumak için bulundurduğu bıçağı alan şahıs Mustafa Kıyak'ı kalbinden bıçakladıktan sonra kaçtı. Ağır yaralan Mustafa K. olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan taksi şoförünün hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Polis kaçan şahsı yakalamak için çalışmalarına devam ediyor.
tarih icon 07/02/2017
okuna sayısı icon 2147 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]