mobil menu
ara

Alibeyhüyüğü Kavşağı'nda yine kaza oldu

Alibeyhüyüğü Kavşağı Kaza, iki gün önce akşam saatlerinde Alibeyhüyüğü Kavşağı'nda meydana geldi.
İddiaya göre Selehattin Şeker (38) yönetimindeli otomobil Konya'dan Karaman yönüne giderken, Enis Cezayirli'nin (19) Kullandığı minibüs ile çarpıştı. Kazada her iki araçta bulunan 3 kişi yaralandı. İhbar üzerinde kaza yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yaralılar ambulanslarla Çumra Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Hasan hüseyin şeker, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Mahalleli kazalardan dolayı eylem yaptı

Alibeyhüyüğü kavşağı'nda sürekli kaza olduğunu belirten mahalle halkı, ölümlü kazanın ardından bir araya gelerek eylem yaptılar.
Yola bir çözüm bulunmasını isteyenler ile görüşmek üzere olay yerine gelen (Çumra Kaymakamı) Hüseyin ECE: "Gerekli çalışmaların yapılacağını ve kendisinin de bizzat takipçisi olacağını belirterek, Biz vatandaşlarımızın yanındayız. Ölen yavrumuza Allah rahmet eylesin. Ailesine sabırlar diliyorum. Orada yapılması gereken ne varsa beraberce aşacağımızın sözünü de verebiliriz." dedi. Bunu üzerine kalabalık 1 saatlik eylemlerinin ardından dağıldı.
tarih icon 11/08/2020
okuna sayısı icon 1283 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]