mobil menu
ara

Akrabalar arasında çıkan arazi kavgasında 1 kişi öldü

Akrabalar arasında çıkan arazi kavgasında 1 kişi öldü Olay Çumra ilçemizde hürriyet mahallesin de itfaiye ile hastane arasında kalan tarlada meydana geldi. İddiaya göre arazi meselesinden dolayı aralarında husumet bulunan Mehmet B., Durmuş Ali B. ve oğlu Enes B.’ye tabancayla ateş etti. Enes B’de aynı şekilde Mehmet B’yi silahla ateş etti. 

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, olay yerinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.  Durumu ağır olan Mehmet B. Konya Şehir Hastanesine sevk edildi. Mehmet B. burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.  
Çumra ilçesinde akrabalar arasında çıkan arazi kavgasında 1 kişi hayatını kaybetti.
Soruşturma sürüyor.
tarih icon 03/11/2023
okuna sayısı icon 211 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL