mobil menu
ara

2018 Yılın Gıda Markası TORKU, Türkiye Altın Marka Ödülleri

2018 Yılın Gıda Markası TORKU, Türkiye Altın Marka Ödülleri
İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamında 2018 de 2. si düzenlenen "Türkiye Altın Marka Ödülleri" sahiplerine verildi. İstanbul’da yapılan ödül töreninde, Türkiye'nin gıda devleri arasına giren Konya Şeker'in çatı markası olan Torku, "Yılın Gıda Markası" kategorisinde halkımızın kullandığı oyların büyük çoğunluğunu alarak birinci oldu. Yurtiçi ve yurt dışından 500'e yakın davetlinin katıldığı törende Torku'nun ödülünü, Konya Şeker Pazarlama Koordinatörü Kemal Keskin aldı.

Altın Marka Ödüllerinde gıda kategorisinde 2018 yılın gıda markası seçilen Torku, daha önce de çok sayıda vakıf, dernek, tüketici örgütleri, üniversiteler tarafından düzenlenen anketlerde başta sağlık olmak üzere çok sayıda ödüle layık görülmüştü.

Tebrikler, daha nice başarılara … Konya Şeker, TORKU.
tarih icon 20/12/2018
okuna sayısı icon 1534 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]