mobil menu
ara

Davetiye modelleri

Davetiye modelleri Davetiye modelleri 2019 da oldukça renkli ve değişik. Son yıllarda daha esprili davetiyeler, karikatürlü davetiye modelleri ve gelin, damat ın fotoğrafının karikatürize edilmiş hali ile yapılan davetiyeler biraz daha ön planda olsa da her zaman sade ve şık davetiyelerde 2019 da tercih edilecektir. 2020 davetiye modelleri

Davetiye modelleri 2020 fiyatları

Davetiyeler öncelikli olarak adet ine göre yani 1000 adet davetiye, 500 adet davetiye gibi belirlenir. Tabi adet sayısı arttıkça davetiye birim fiyatı düşecektir. Sonra davetiye ücreti sizin seçeceğiniz davetiye zarf modeli ile de ilgilidir. 2020 davetiye fiyatları çok yükseklerde değildir. Her bütçeye uygun davetiye modelleri bulunabilir. Sizin seçeceğiniz davetiye modeli önemli olan. Daha ucuz modelleri arasından beyaz zarflı veya zarfız da seçebilirsiniz. Yada biraz daha kaliteli şık ve gösterişli bir davetiye de isteye bilirsiniz. 

Simay Davetiye olarak kalitemize çok güveniyoruz. Davetiye kalitemizi beğenmezseniz ücretinizi iade ediyoruz. Dilerseniz ücretsiz davetiye numunesi isteye bilirsiniz. Gözlerinizle görün ve dokunun ona göre sipariş vermeyi düşünürsünüz. Simay davetiye için müşterilerimiz neler söylüyor, instagram, facebook, n11, Google+ gibi sosyal hesaplarımızdan yada www.simaydavetiye.com sayfamızdan müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.

2019 düğün davetiye modelleri

Davetiyeler her zaman ortaktır yani beğendiğiniz davetiye modelli hem nişan hem de düğün için basıla bilir. Siz beğenin ve gerisini bize bırakın. 2019 davetiye modelleri en çok tercih edilen davetiyeler düğün davetiyesi olanlar dır.

Bize whatsapp hattımızdan (0533 427 46 29) hemen ulaşarak sipariş verebilir, bilgi alabilirsiniz.

Karikatürlü davetiye modelleri
Sade düğün davetiyesi
Papatyalı davetiye
Dini düğün davetiyeleri

Aradığınız tüm özel tasarım davetiyeler için hemen iletişime geçin, www.simaydavetiye.com

tarih icon 12/16/2018 'de reklam oluşturuldu
okuna sayısı icon 1247 günde 2787 defa görüntülendi

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]