çumra nöbetçi eczane Çumra Nöbetçi Eczane   { Nevin Eczanesi }   çumra nöbetci eczane telefonu 0332 447 51 15   çumra nöbetci eczane adresi İzzetbey Mh. No:15/B
12 Temmuz 2020 Pazar

Kadir Şeker Üniversite Sınavına girebilmek için Cezaevinde başvuru yaptı.

çumra haber tarihi 10.03.2020    çumra haber kategori Genel     çumra haber okunma 228
Kadir Şeker Üniversite Sınavına girebilmek için Cezaevinde başvuru yaptı. Konya’da sevgilisi tarafından şiddet gören kadını kurtarmak isterken ölümüne sebebiyet veren Kadir Şeker, Üniversite sınavına girebilmek için ÖSYM’ye başvuruda bulundu. Parkta sevgilisi Ayşe D’ yi dövdüğü iddia edilen Özgür Duran’ a müdahale etmek isterken ölümüne sebep olan Kadir Şeker, tutuklu bulunduğu cezaevinden üniversite sınavı için başvurdu.

Olay 5 Şubat Çarşamba günü Konya meydanında meydana geldi. Antalya’dan Konya’ya gelip yerleşen Ayşe D. Ve Özgür Duran arasında tartışma çıktı. Tartışmanın üzerinde Ayşe D. Evden çıkıp cinayetin yaşandığı parka geldi. Bu esnada Kadir Şeker’de parktan geçiyordu, Kadir Şeker şiddet gördüğü iddiasıyla Özgür Duran’ a müdahale etmek istedi. Yaşanan arbedede, kalbinden bıçaklanan Duran hayatını kaybetti. Olay sonrası gözaltına alınan Kadir Şeker, sevk edildiği adliyede “Kasten adam öldürme” suçundan tutuklandı.

Kadir Şeker Üniversite Sınavına Hazırlanıyor.

Kadir Şeker Cezaevinde de üniversite derslerinden geri kalmamak için ailesinden ders kitapları ile sevdiği kitapları istedi. Cezaevindeki eğitim birimince üniversite sınavına hazırlanması için eğitmen eşliğinde destek verilen Kadir Şeker’in, yine eğitim birimindeki kütüphanede görev yaptığı ve orada da ders çalışabildiği öğrenildi.
çumra haber yorumları cumradan.com