mobil menu
ara

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç Çumra’da

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç Çumra’da İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve hizmet başkanları Çumra’da bulunan sağlık tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundular. Sağlık tesisi ziyaretlerinin ardından Çumra Kaymakamı Hüseyin Ece ve Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan ile de bir araya geldi.

Çumra ilçesinde yer alan sağlık tesislerinde incelemelerde bulunan Prof. Dr. Koç, Çumra Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevine başlayan Uz. Dr. Mustafa Bulut ve yeni dönemde görev yapacak olan hastane idarecileri ile düzenlenen toplantı da bir araya geldi.

İnşaat masrafları hayırsever tarafından karşılanan Çumra Devlet Hastanesi ek hizmet binasının tamamlanması ile birlikte diyaliz, fizik tedavi ve diş sağlığı hizmetlerinin çok daha konforlu bir ortamda sunulacağının altını çizen Prof. Dr. Koç, ek bina inşaatının başlamış olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
konhaber

tarih icon 30.06.2021
okuna sayısı icon 147 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]