mobil menu
ara

İçeriçumra'ya yeni hastane

İçeriçumra
Çumra içeriçumra Mahallemize yapılacak olan hastanenin ihale tarihi belli oldu. İçeriçumraya yeni hastane müjdesi. Konuya ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanımız Recep Candan şunları söyledi.
"Sağlık Bakanlığımız tarafından İçeriçumra Mahallemize kazandırılacak olan yeni hastanemizin ihalesi 16. 03. 2021 tarihinde yapılacak. Bu anlamda hem İçeriçumra beldemiz ve hem de İlçemiz sağlık alanında çok önemli bir hizmete ve değere daha inşaAllah kavuşacak. Halkımızın daha iyi imkanlarla sağlık hizmeti alabilmesi için, kendilerine sunduğumuz taleplere gösterdikleri ilgiden dolayı ilçemize bu eserin kazandırılmasını sağlayan; Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin KOCA başta olmak üzere Konya İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Mehmet KOÇ ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.
tarih icon 18.02.2021
okuna sayısı icon 156 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]