06 Haziran 2020 Cumartesi

Eski muhtar bacanağını ve 2 oğlunu öldürdü

çumra haber tarihi 17.05.2019    çumra haber kategori Genel     çumra haber okunma 607
Eski muhtar bacanağını ve 2 oğlunu öldürdü Üçhüyük mahallesi eski muhtarı Turan Balıkçının, muhtarlık seçiminden itibaren kendisini rahatsız ettiğini öne sürdü. Bacanağı Adem Atçı ile tartışması katliam ile bitti. Turan B. , bacanağı ve çocukları Faruk ile Zekeriya Atcı’yı evlerinde vurarak öldürdü. Turan B. , olayın ardından jandarmaya teslim oldu.

Üçhüyük mahallesinin eski muhtarı Turan B. (46), Tartıştığı bacanağı ve 2 oğlunu tabancayla vurdu. Mahallenin eski Muhtarı Turan B. , daha önceden aralarında husumet bulunan bacanağı Adem Atçı (59) ve çocukları Faruk (37) ile Zekeriya Atçı'yı (35) beylik tabancasıyla vurdu. Turan B. ardı ardına ateş ettiği baba ve 2 oğlu olay yerinde hayatını kaybetti.

Olayın ardından cinayet zanlısı Turan B. , jandarma karakolunu arayarak "Bacanağımı ve 2 oğlunu ölürdüm gelin beni alın" dedi. Çumra Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olay yerinde yapılan incelemelerin ardından hayatını kaybeden baba Adem Atçı ile oğullarının cesetleri Çumra Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Evinde olayda kullandığı silahla birlikte Jandarma tarafından gözaltına alınan Turan Balıkçı, ilk ifadesinde muhtarlık seçimlerinden itibaren bacağının kendisini rahatsız ettiğini öne sürdü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
çumra haber yorumları cumradan.com