11 Temmuz 2020 Cumartesi

Çumra’nin Küçükköy Mahallesinde Koronavirüs Alarmı

çumra haber tarihi 15.06.2020    çumra haber kategori Genel     çumra haber okunma 72
Çumra’nin Küçükköy Mahallesinde Koronavirüs Alarmı Çumra’nın Küçükköy Mahallesinde Covid-19 vakalarının önüne geçilmesi nedeniyle 13.06.2020 tarihinde saat: 14.00’ den itibaren Karantina altına alınmıştır mahalleye giriş çıkışlar yasaklanmıştır.

Belediye Başkanı Halit Oflaz: Küçükköy Mahallemizde ki hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerini sunarken, Tüm hemşerilerimizin daha dikkatli ve tedbirli olmalarını tekrardan hatırlattı.

Halit Oflaz şunları dedi “Sosyal Mesafe + Maske + Hijyen konusunda ki hassasiyetimizi daha da arttırmak gerektiği bu olay ile tekrar ortaya çıkmıştır. Cenaze, Taziye, Nişan, Düğün vb. programlardaki kalabalık olmamızın ne gibi sıkıntılara açabileceğini bir sonucu olarak bugün Küçükköy Mahallemizde karantina mecburi hale gelmiştir.

Devletimiz, Sağlık Bakanlığı, Konya Büyükşehir Belediyemiz, Çumra Belediyemiz mücadele ederken bireysel tedbirler almadığımız taktirde mücadele boşa çıkmaktadır.

Hep birlikte alacağımız tedbirler sayesinde inşallah bunu da üstesinden geleceğiz. Bu işi hep birlikte sıkı tutacağız. Bizlere düşen en önemli konu; Maske + Mesafe + Temizliğe dikkat etmektir. Panik yapmayacağız ve tedbirleri elden bırakmayacağız ve kontrollü davranacağız”
çumra haber yorumları cumradan.com