çumra nöbetçi eczane Çumra Nöbetçi Eczane   { Sağlık Eczanesi }   çumra nöbetci eczane telefonu 0332 447 20 67   çumra nöbetci eczane adresi İzzetbey Mh. A.Türkeş Cd. 38/B
17 Kasım 2019 Pazar

Çumra Merkez Atatürk Ortaokulu Konya'da 3.cü olarak Çumra'mızı gurulandırdı

çumra haber tarihi 18.04.2019    çumra haber kategori Genel     çumra haber okunma 368
Çumra Merkez Atatürk Ortaokulu Konya Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen “Haydi Bil Bakalım” bilgi yarışmasının finalinde Çumra’mızdan Merkez Atatürk Ortaokulu 437 okul 1748 yarışmacı arasından ilk 3’e kalarak Çumra’mızı gururlandırdı.

Konya Mevlana Kültür Merkezinde düzenlenen “Haydi Bil Bakalım ” bilgi yarışmasında finallerde Ilgın, Ereğli ve Çumra ilçelerinden katılan öğrenciler ter döktü. Yarışmaya Çumra’mızdan Merkez Atatürk Ortaokulu öğrencilerimiz ilçemizi temsil ettiler. Çumra Belediye Başkanımız Halit Oflaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız, Merkez Atatürk okulumuzu destek vermek adına programa katıldı. Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Din kültürü ve Ahlak Bilgisi, Türkiye ve Dünya Kategorilerinde 20 sorudan oluşan finalde Merkez Atatürk okulu 3. Olarak tamamladı.

Programının Açılış konuşmasını Konya Büyükşehir belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, üç ilçeden finale kalan okullara teşekkür ederek sözlerine başladı.”437 okul arasından finale kalan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Bu yarışmanın kaybedeni olmaz. Burada en önemli unsur birlik ve beraberliğimizi sağlamak. Bilgi yarışmamızı 2012 den bu yana Konya’da bir gelenek haline geldi ” dedi. 

Yarışmanın ardından Başarılı olan okullara ödlülerini vermek üzere sahneye çıkan Belediye Başkanımız Halit Oflaz, Çumra Merkez Atatürk okulunu tebrik etti. Oflaz ”Öğrencilerimizin Konya’da final kapılarını aramalarında emeği olan Çumra Merkez Atatürk Okulu’nun idarecileri ve öğretmenlerini ve Çumra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız’a teşekkür ediyorum. Çumra’mızı temsil ettikleri için tebrik diyorum. Bu yarışmanın kaybedeni yok “ ifadesini kullandı.
çumra haber yorumları cumradan.com