06 Haziran 2020 Cumartesi

Çumra Gençlik Söyleşileri "İslam şehirlerinde neler oluyor?"

çumra haber tarihi 02.05.2017    çumra haber kategori Genel     çumra haber okunma 1233
Çumra Gençlik Söyleşileri "İslam şehirlerinde neler oluyor?" Çumra Belediyesi'nin Gençlik Söyleşileri devam ediyor. Çumra Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Gençlik Söyleşilerinin” konuğu Gazeteci – Yazar Mustafa Özcan oldu.

Program Çumra Belediyesi Düğün ve Konferans Salonunda sabah 28 Nisan 2017 de, saat 10.00’da bayanlara, 14.00’de erkeklere yönelik iki ayrı seans olarak gerçekleştirildi.

Programın açılışın konuşmasını Çumra Belediye Başkanı Dr. Mehmet Oğuz yaptı.

Başkan Oğuz, konuşmasına Mustafa Özcan hakkında bilgi vererek başladı. Oğuz,"Allah sizden razı olsun benim güzel evlatlarım, güzel kardeşlerim aranızda olmaktan gurur duyuyorum. Hiçbir kötülüğünüzü görmüyoruz, hiçbir kimseden annenizden babanızdan öğretmeninizden sizler hakkında kötü bir söz duymuyoruz. Anneler babalar ve başkanınız olarak sizlerle gurur duyuyoruz. Müminler ancak kardeştirler ve bizlerde Suriye’siyle, Ürdün’üyle 'La ilahe illallah' denilen tüm topraklarda yaşayan tüm Mümin'lerle bizler kardeşiz hiç ayırt etmeden. Üstünlük ancak ve ancak Takva iledir. "dedi.
çumra haber yorumları cumradan.com